ANASAYFA HAKKIMIZDA    İLETİŞİM
 KARA TAŞIMACILIĞI

İMSEL karayolu taşımacılığında müşterilerine, Komple yüklemeler ve parsiyel yüklemeler, Güvenilir ve zamanında teslimat, Yaygın acente ağı, Avrupa'nın bir çok yerine düzenli sevkiyat, Gerektiğinde kapıdan kapıya hizmet, Deneyimli ve uzman kadro, Gelişmiş teknoloji ile hizmet bütünlüğü, Sizlere özel müşteri hizmetleri birimi, GPRS sistemi ile uydu üzerinden araç takibi, üşterilerine hizmet vermeyi amaçlamış ve bu konuda da faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünyanın her yerinde hava taşımaları ile ilgili hizmet sunabilmektedir.

 KOMBİNE TAŞIMACILIK

İMSEL, Karayolu Kombine Taşımacılık alanında, uzun vadeli sabit fiyat garantisi, çevre duyarlılığı, güvenli taşımacılık gibi hususları göz önünde bulundurarak, kapıdan kapıya teslimat anlamına gelen kombine taşımacılık hizmetini de kusursuz olarak sunabilmektedir.

 PROJE TAŞIMACILIĞI

İMSEL, Proje Taşıma süreçlerinin tüm aşamalarında analiz, plan, tasarı, yönetim ve danışmanlık hizmetleri verir. İMSEL, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümleri özel olarak tasarlar. Bu alanda verilen hizmetler sırasında, lojistik operasyonları, hem iş süreçlerini hem de şirket stratejilerini göz önünde bulundurarak, onların ticari beklentileri doğrultusunda yürütülür.

- Hazırlık ve Anlayış Bütünlüğü: Ortak proje anlayışını oluşturma ve proje hazırlıkları
- Analiz: İhtiyaçlarınızın detaylı belirlenmesi
- Tasarlama: Proje sınırlarını çizme, Proje ürünlerini belirleme ve anlaşmalar
- Planlama: Projenin Detaylı Belirlenmesi
- Uygulama: Projenin hayata geçirilmesi çalışmaları
- Sonuçlandırma ve Kontrol: Proje ürünlerinin hazırlanması ve kontrolü, Proje Taşıma süreçlerinin analizi, raporlaması ve optimizasyonu maliyetlerin minimuma indirilmesi ve projenin bitmiş olarak müşteriye devredilmesi, müşteri adresinde takip ve kontrolü.